Ми – це те, що ми їмо, і їжа безпосередньо впливає на стан нашого здоров’я, красу обличчя та молодості. Експерти розповіли, які харчові звички можуть прискорювати старіння.

Жири

Трансжири та насичені жири призводять до збільшення запальних процесів в організмі, що тягне за собою старіння та ризик розвитку хронічних захворювань.

Мало овочів та фруктів у раціоні

Недостатня кількість антиоксидантів з їжею (ківі, шпинат, броколі, капуста, кавун, гарбуз, морква, лосось та жирна риба) може призвести до накопичення вільних радикалів, що ушкоджують клітини та тканини.

Нестача білка

Недостатня кількість білка призводить до втрати м’язової маси, зниження еластичності шкіри та загального зниження життєвого тонусу.

Цукор

Зловживання солодощами може призвести до зменшення еластичності шкіри та розвитку запальних процесів в організмі. Дослідження показали, що високий рівень цукру в крові ушкоджує колаген, який відповідає за пружність та здоров’я шкіри.

Нестача води

Вода є одним із ключових факторів збереження молодості. Втрата вологи робить шкіру схильною до появи зморшок та інших ознак старіння.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська