Вони можуть знищити наші будинки, зруйнувати пам’ятки історії, музеї та розкрасти будинки-музеї, але їм не знищити нашу культурну спадщину – пісню. Саме тому перша леді України Олена Зеленська спільно з Мінкультом реалізувала ініціативу, завдяки якій українські пісні звучатимуть ще яскравіше.

Завдяки зусиллям дружини українського президента за попередньою домовленістю з Європейським союзом радіомовлення, щогодини європейських радіоефірів розпочинатиметься з пісень незалежної України, якою вона завжди була і завжди буде.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

«Світ знає українську музику. І для нього вона крута.

Пам’ятаєте, як під Руслану він вивчив «Дикі танці» на Євробаченні-2004? А як плакав під історію роду й народу від Джамали у 2016-му? «Лаша тумбай»-2007 від Вєрки Сердючки – досі світовий дискохіт. До речі, з минулого тижня це офіційно – «Раша, гудбай», про це повідомив сам Андрій Данилко. А KAZKA та їхня «Плакала», «Vidlik» від ONUKA.

Музика є особливою для нас. Піснями наповнене життя кожного українця.

Скільки тисяч освідчень у коханні було зроблено під «Океан Ельзи». А хто не співав під гітару «Лиш вона» «Плачу Єремії» чи не мав у плеєрі хітів Кузьми Скрябіна…

І зараз у наших серцях також звучить музика, варто лише прислухатися…»