Показ українського дизайнера Жана Грицфельдта став завершальним на Тижні моди у Берліні. Перед початком шоу на екрані з’явилося повідомлення модельєра, який зараз у Києві. Колекція для Mercedes-Benz Fashion Week 2022 створювалася вже під час війни, тому повністю передає весь жах того, що відбувається.

«Сьогодні час говорити не про моду, а через моду. Сьогодні ми не показуватимемо нового сезону, сьогодні ми не показуємо нових образів, тому що, коли ти сидиш у бомбосховищі, у бліндажі або у підвалі, нікого не хвилює, що ти одягаєш. Головне, щоб було тепло, комфортно та захищено.Сьогодні ми транслюємо почуття. Мода — це не відображення сьогодення, вона завжди дивиться в майбутнє на роки вперед. Сьогодні я використовую інструмент та зброю моди й борюся зараз за те, що ми завтра будемо вільними. Повна свободи для України та для всіх людей на планеті Земля. Це моя сила та моя місія», — зазначив дизайнер у відео, після чого пролунали звуки повітряної тривоги.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ЖАН ГРИЦФЕЛЬДТ (@jeangritsfeldt)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ЖАН ГРИЦФЕЛЬДТ (@jeangritsfeldt)

Нова колекція Жана Грицфельдта складається із простих речей із зовсім не простими написами. На одязі можна побачити слова, які стали для українців дуже важливими та значущими: паляниця, мова, свідомість, Україна, нове життя, сміливість, свобода, щастя, єдність, пісня, мир.

На окрему увагу заслуговує бьюті-підхід дизайнера, що передає весь жах війни. Обличчя моделей прикрашав макіяж, що нагадує синці та садна, а також криваві сльози