Нещодавно у рамках London Fashion Week у ресторані Soho відбулася презентація спільної колекції сумок українського бренду Étape та англійського дизайнера Джеффа Купера (SAGABOI).

Це вже друга спільна робота дизайнера Олени Безикович та Джеффа Купера, які створюють культові моделі сумок, прикрашених аутентичним принтом, що вражають кольором, енергією, стилем і передусім впевненістю і надією!

У принтах відображається проблематика мігрантів, які вимушені були покинути свої домівки. Нагадаємо, що Джефф сам є переселенцем і тема еміграції йому надзвичайно близька і болюча, тому для своїх колекцій принтів він черпає натхнення саме із проблеми міграції людей у тому числі українців.

На модний бранч завітала представниця королевської родини Медіссон Мей Бреднел, представники модного глянцю та бізнес-видань Великобританії Олександр Рон (Vogue Global), Ліза Гоудсміт (Vogue), Мелані Абрамс (The Wall Street Journal), Пол Аллен (Forbs),Азі Гласер (парфумер), а також наші українки у Лондоні Єлизавета Ущека ( Ukrainian Fashion Week) , стиліст Ека Капанадзе, дизайнер Надя Карунас, фотограф Катерина Астрелла.