Американська актриса Хіларі Дафф приєдналася до зарубіжних зірок, які виступили проти російської агресії. Зірка серіалу «Юна» відреагувала на дії путіна, поспівчувала українському народу, долі багатьох жінок та дітей.

У своєму акаунті вона опублікувала фото українців з різних міст України, показавши біль та наслідки бомбардування з боку Росії.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Hilary Duff (@hilaryduff)

«Проклятий Путін. Я сподіваюся, що його існування повне самотності, тортур і болю. Його життя жалюгідне. Дивитись новини боляче. Я не можу навіть уявити, що може бути реальність такою… Страх. Втрата. Втратити все, що ти любив і над чим уперто працював, розлучатися зі своєю сім’єю чи дивитись, як вони помирають, не в змозі їх захистити. Український народ має гордість і силу, яку не можна у них відібрати. Я чула, що жінки та діти, які тікають з України, стають жертвами торгівлі людьми. Я просто ридаю, коли думаю про це. Втеча з одного пекла в інше. Чому світ може бути таким? Як люди можуть робити такі речі один одному?Мені теж дуже соромно за жителів Росії. Я не можу уявити, що вони хочуть бути причетними до цього», — наголосила актриса.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.