Американський актор Арнольд Шварценеггер був шокований тим, що відбувається в Україні. Він здивований ще й тому, що росіяни смиренно йдуть за своїм президентом, який влаштував геноцид українського народу.

Зірка фільму «Командос» розповів про те, що має тісний зв’язок із росіянами. Що його шлях до великого спорту розпочався після того, як він познайомився з російським спортсменом – найсильнішою людиною у світі Юрієм Власовим, з яким зустрічався кілька разів у своєму житті. Також Арнольд Шварценеггер знявся у фільмі, який першим отримав дозвіл на зйомки на Червоній Площі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

“Я знаю, що ваш уряд вам каже, що це війна для денацифікації України. Це не правда. Україна – країна з президентом єврейського походження. Україна не розпочинала цієї війни. Її розпочали не націоналісти та не нацисти. Влада в Кремлі розпочала її. Це не війна російського народу. Світ відвернувся від Росії через російські дії в Україні, — зазначив актор. — Російські солдати зіштовхнулися із відчайдушним опором українців, які хочуть захистити свої сім’ї та свою країну – це факт. Коли я дивлюся, як із руїн витягують маленьких діток, мені здається, що я дивлюся документальний фільм про жахіття Другої світової війни, а не сучасні новини».

Повне звернення та переклад дивись у відео:

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger)