Де ще можна побачити таку різноманітність квітів, як не на щорічному святкуванні ресторану «Прага», присвяченому його 12-му Дню народженню та 67-річчю з моменту заснування. Лейтмотивом свята став прадавній символ українців – блакитний льон, що уособлює материнську любов та вірність.

Квіткові композиції волошок, льону та колосків пшениці перетворили ресторан-садибу, розташовану в міському парку, на оранжерею. Гості, серед яких були Анатолій Анатоліч з дружиною Юлією Бойко та доньками, Чара Хорив, Ілона Гвоздьова, Юлія Айсіна, Слава Соломко зібралися завдяки ЗСУ, щоб об’єднатись, незважаючи на обставини, розділити тепло спілкування, насолоджуючись квітучим вечором, вишуканими частуваннями та шоу-програмою.

Гості мали можливість познайомитися з історією ресторану та відкрити нові сторінки, відкоркувавши вино мережі Table Talk та замовити празький торт, який буде створено з нагоди 67-річчя ресторану. Красу на святі забезпечував фешн-партнер Symbol, який з італійським шиком продемонстрував нову колекцію Peserico весна-літо 2023.

Розпорядник вечора Олексій Скрименко створив притаманну «Празі» елегантну атмосферу свята. Вечір розпочали зі слів вдячності захисникам та захисницям. За останній рік ми всі змінилися й згуртувалися. Усвідомили, що зусилля та допомога кожного з нас мають значення, тому кожний захід «Прага» проводить з метою зборів коштів на медичну допомогу за підтримки фандрейзингової платформи UNITED24.

Неповторний декор традиційно взяли на себе GOLUBCHIK EVENT DÉCOR. Долучилися до свята також друзі та партнери, більшість з яких залишаються з рестораном рік у рік: найстаріший із великих коньячних будинків Martell, Автомобільний центр Київ представив новий розкішний електроседан EQS від Mercedes-Benz. Вже вдруге бьюті-партнером святкування виступила міжнародна мережа салонів краси Leo Beauty Club, що піклується про красу українок у Києві, Варшаві та Дубаї. Гостей вечора також шанували своїми подарунками американський виробник професійної косметики для догляду за шкірою Circadia, салон сучасного сервірування TWLV та медіасервіс MEGOGO – всесвіт історій на ваших екранах.

В період активних змін надзвичайно приємно повертатися в місця, де традиції і стабільність відчуваються буквально на дотик. Тут можна видихнути та насолодитися атмосферою, сервісом та плином часу, який ніби уповільнюється. За час існування ресторану його гостями був принц Філіп, герцог Единбурзький, принцеса Великобританії Анна, тут приймалися історичні рішення. І до сьогодні «Прага» стає місцем, що змінює долі та поєднує серця.

З днем народження, ресторане з історією!