Завдяки колезі, першій леді Ізраїлю Міхаль Герцог, Олена Зеленська мала змогу подивитися, як допомагають дітям із психологічними проблемами в Safra Children’s Hospital – дитячому шпиталі при всесвітньо відомій ізраїльській клініці Sheba. Тут надають спеціалізовану допомогу цілим родинам в усіх складних ситуаціях.

Safra Children’s Hospital – одна із найбільших дитячих лікарень Ізраїлю. Відвідала її перша леді України, щоб побачити, як працює комплексний ізраїльський підхід до допомоги дітям із психологічними травмами, і застосовувати його в Україні.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Найкращі тактики допомоги українські фахівці вже рік вивчають за допомогою ізраїльських медпрацівників, адже в Ізраїлі діти теж знають, що таке повітряні тривоги, що таке бігти до укриття та вчитися в бомбосховищі. Але завдяки якісній психологічній підтримці, вони також знають як пережити травму, побороти страхи і жити далі. До речі, потужний ізраїльський досвід роботи з травмою переймаємо вже понад рік», — зазначила Олена Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська