Давній партнер відомої актриси Сандри Буллок помер у віці 57 років. Браяну Рендаллу три роки тому поставили діагноз бічний аміотрофічний склероз.

«З великим сумом ми повідомляємо, що 5 серпня Браян Рендалл мирно помер після трирічної боротьби з БАС. Браян вирішив тримати свою хворобу в таємниці, і ті з нас, хто піклувався про нього, зробили все можливе, щоб виконати його прохання. Ми безмежно вдячні невтомним лікарям, які разом із нами боролися з цією хворобою, і приголомшливим медсестрам, які стали нашими сусідами по кімнаті, часто жертвуючи своїми сім’ями, щоби бути з нами», — йдеться у заяві сім’ї Браяна.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Сандра познайомилася з Рендаллом на дні народження свого сина, де він працював фотографом. Сталося це у січні 2015 року, а у 2021 році актриса назвала свого партнера любов’ю всього свого життя. Вони тримали свої стосунки в секреті і справді невідомо, чи оформили вони свої стосунки. Але в одному з інтерв’ю Буллок зазначала, що не збирається більше виходити заміж.

«Я з тих, хто пройшов через процес розлучення, – зазначила Сандра під час виступу на Red Table Talk. — Я знайшла кохання всього свого життя. У нас двоє прекрасних дітей – троє дітей із його старшою дочкою. Це найкраще, що будь-коли було. Мені не потрібен шматок паперу, щоб бути відданим партнером та відданою матір’ю”.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська