Селін Діон вперше з’явилася на публіці після того, як їй поставили діагноз рідкісного та невиліковного неврологічного розладу.

2022 року 55-річна співачка-суперзірка розповіла, що у неї діагностували синдром м’язової скутості — вкрай рідкісний неврологічний синдром неясної етіології, при якому у пацієнта наростає загальна скутість м’язів (підвищення м’язового тонусу, хворобливі спазми).

«Я довгий час боролася із проблемами зі здоров’ям, і мені було справді важко протистояти цим проблемам і говорити про все, через що я пройшла, — розповіла Селін шанувальникам у Instagram. — Нещодавно мені поставили діагноз дуже рідкісного неврологічного захворювання, яке називається синдромом м’язової скутості, яким страждає приблизно одна людина на мільйон. Хоча ми все ще вивчаємо це рідкісне захворювання, тепер ми знаємо, що воно викликає всі мої спазми. На жаль, ці спазми впливають на всі аспекти мого повсякденного життя, іноді викликаючи труднощі при ходьбі і не дозволяючи мені використовувати голосові зв’язки, щоб співати так, як я звикла».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Canadiens de Montréal (@canadiensmtl)

Видання TMZ зазначає, що Селін Діон не з’являлася на публіці понад три роки. Однак у понеділок, 30 жовтня, вона прийшла подивитися гру НХЛ «Монреаль Канадієнс» на T-Mobile Arena у Лас-Вегасі разом зі своїми синами 22-річним Рене-Шарлем та 13-річними близнюками Нельсоном та Едді.

Фанати були раді побачити зірку, наголошуючи, що вона зовсім не виглядає хворою.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська