Федеральний суд Брукліну засудив відомого американського репера R. Kelly (справжнє ім’я Роберт Сільвестр Келлі) до 30 років ув’язнення. Триразового володаря премії «Ґреммі» визнали винним у справі про сексуальні домагання та насильство над жінками та неповнолітніми. Злочини музикант скоював упродовж десятиліть. Співак також має сплатити штраф у розмірі 100 тисяч доларів.

Захист виступав за вирок на строк не більше 10 років. Адвокат зазначав, що R. Kelly має проблеми з психічним здоров’ям, оскільки в дитинстві сам став жертвою насильства і тепер страждає на гіперсексуальність.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Також юристи музиканта відзначали, що всі злочини артиста були здійснені десятки років тому, а тому він нібито не становить небезпеки для суспільства зараз.

Але суд був непохитний. R. Kelly звинуватили. Зараз термін він відбуватиме у Чикаго. Там на нього ще чекає суд за звинуваченням у створенні дитячої порнографії.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська