Сьогодні вночі, 1 червня, у День захисту дітей Росія завдала чергового удару по місту Київ, внаслідок якого загинули троє людей, серед яких одна дитина. На це відреагувала мати трьох дітей, українська ведуча Катя Осадча.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Я не знаю, чи існує ще у світі справедливість, якщо діти гинуть через одного оскаженілого діда …. Сьогодні у світі відзначають День захисту дітей … Вночі від влучання осколків ракети загинули дві дитини 5 і 12 років … Ми не можемо надійно захистити своїх дітей, адже війна безжальна і не вибирає Страшна статистика — за 16 місяців повномасштабної війни загинула 484 дитина Я не знаю, яких слів добирати для втішання батьків, адже таких слів не існує Я не знаю, як висловити свій біль і жаль, адже таких слів не існує Маленькі янголятка, напевно цей світ на вас не заслужив… Upd загинула одна дитина, але жахливої суті це не міняє…» — зазначила Осадча.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська