Олена Зеленська в Києві відвідала відкриття нової виставки українських художників, які написали свої картини після початку повномаштабного вторгнення.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Продовжуємо з турботою й увагою питати «Ти як?» у рідних і близьких. В Україні діє Всеукраїнська програма ментального здоров’я з такою назвою, що допомагає підтримати ментальний стан – свій та оточуючих.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

 Тим часом сьогодні задається цим питанням і шукає відповіді – мистецтво. З 1 по 25 червня Український музей сучасного мистецтва, платформа культури пам’яті «Минуле / Майбутнє / Мистецтво» та Національний центр «Український Дім» презентують проєкт «Ти як?» – виставку мистецьких робіт українських художників про досвід 2022 року. Понад 100 сучасних українських художників та художниць, близько 500 робіт, створених після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, займуть усі п’ять поверхів Українського Дому.  

Наше мистецтво і наша культура – наша підтримка. Щось важливе вони говорять нам про нас, бо навіть серед війни українці стали частіше відвідувати музеї та театри. Згідно з опитуванням КМІС (Київського міжнародного інституту соціології), в лютому 2023 року 60% респондентів відвідали принаймні один культурний захід (проти 50% до війни). «Ти як?» – питає нас і країну мистецтво. І дає відповіді. Не лише про сьогодення – про майбутнє, яке, попри всі випробування, відбудовуємо разом», — зазначила перша леді.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська