Після 118 днів страйку Гільдія кіноакторів та Американська федерація артистів телебачення та радіо (SAG-AFTRA) офіційно припинила страйки.

8 листопада було оголошено, що профспілка уклала новий трирічний контракт зі студіями, що означає закінчення історичного страйку акторів.

За даними LA Times, попередній контракт, який ще має бути ратифікований правлінням профспілки та його членами, підвищить мінімальну заробітну плату для SAG-AFTRA, збільшить залишкові виплати за шоу, що транслюються онлайн, та збільшить внески до планів охорони здоров’я та пенсійного забезпечення профспілки. Він також встановлює нові правила використання штучного інтелекту, що є основним джерелом занепокоєння для забастовників.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от SAG-AFTRA (@sagaftra)

«Ми дуже раді та горді повідомити, що сьогодні ваш Комітет з телевізійних та театральних переговорів одноголосно проголосував за схвалення попередньої угоди з AMPTP. Наш страйк офіційно припинений, а всі місця пікетів закриті», — говорять представники профсоюзу.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська